Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
16-05-2022
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
5PAISA CAPITALAL311.6000328.4500308.0500321.3000+4.6614,355
AAREY DRUGS & PHARMA...AL39.400043.000038.500040.8500+9.52199,879
AARON INDUSTRIESAL118.9000121.0500116.2000121.0500+4.994,984
ACCURACY SHIPPINGAL227.9500243.5000227.9500238.2000+0.7842,646
ADANI ENTERPRISESAL2082.65002141.95002057.65002105.9000+2.521,742,552
ADANI TOTAL GASAL2340.00002424.80002312.35002388.5500+0.82154,088
ADANI TRANSMISSIONAL2180.00002273.95002116.25002249.9000+2.71317,043
ADOR WELDINGAL610.0000645.0000608.8000621.2000+2.1311,492
ADSL.NS  
ALLIED DIGITAL SERVI...AL120.6000130.0000119.1500126.8000+7.09228,710
AHLADA ENGINEERSAL87.000098.300085.000094.6500+15.50132,141
ALKALI METALSAL81.650087.700081.300084.5000+0.967,610
ALOK INDUSTRIESAL22.550023.000022.350022.8500+2.708,487,975
AMARA RAJA BATTERIESAL510.7000517.4000506.0000515.9500+1.83237,764
AMBIKA COTTON MILLSAL1830.00001938.00001806.80001924.4500+5.7328,248
AMI ORGANICSAL950.0000998.2500925.2000981.7500+4.62273,566
ANDHRA CEMENTSAL8.60008.90008.60008.9000+4.71246,921
ANIK INDUSTRIESAL25.550026.500024.500025.8000+0.9830,508
ANKIT METAL & POWERAL6.25006.40006.15006.4000+4.92184,052
ANSAL HOUSINGAL6.70007.20006.60006.8500+3.0167,047
APL APOLLO TUBESAL880.0000904.0000865.9500888.6500+2.07375,312
APOLLO MICRO SYSTEMSAL116.8000118.5000114.5500117.7500+2.7926,895
APOLLO PIPESAL479.2000506.7000479.2000504.0500+5.2259,750
APTUS VALUE HOUSING ...AL304.7000318.9500301.8000312.2500+2.55533,173
ARSHIYAAL20.900023.900020.900022.1500+5.98471,382
ASAHI INDIA GLASSAL404.4500414.4500398.1000411.2500+1.5476,572
ASTEC LIFESCIENCESAL1650.00001894.40001650.00001837.3500+10.29138,917
ATFL.NS  
AGRO TECH FOODSAL806.7000844.7000800.0000819.8000+0.758,832
AUTOLINE INDUSTRIESAL58.600059.200054.650058.6500+3.9917,382
AVT NATURAL PRODUCTSAL96.0000101.800094.0500100.8000+8.15215,205
AXIS CONSUMPTION ETFAL66.800069.840065.310067.7800+1.299,555
BAJAJ HEALTHCAREAL304.9000308.3500297.5000305.6500+0.7634,134
BAJAJ HINDUSTHAN SUG...AL14.850015.200014.450015.0500+3.799,946,061
BAL PHARMAAL101.2000103.450099.5500101.4000+0.1014,770
BALRAMPUR CHINI MILL...AL398.0000414.0500392.3000411.1000+4.663,743,576
BANCO PRODUCTS INDIAAL123.2000126.5500119.8500124.4000+2.4748,636
BANK OF INDIAAL42.800043.600042.250043.3500+2.972,017,686
BARTRONICS INDIAAL4.80004.85004.65004.8500+4.3025,774
BBTC.NS  
BOMBAY BURMAH TRADIN...AL925.2500938.0000910.3000926.3000+0.8351,528
BCL INDUSTRIESAL370.9000382.6500355.2500381.1000+4.5740,119
BEML.NS  
B E M LAL1369.00001412.60001345.65001393.6000+3.1690,703
BF UTILITIESAL314.3000320.9500313.2500318.6000+1.97137,735
BHAGERIA INDUSTRIESAL204.5500227.0000204.5500208.4500+2.4318,138
BHANDARI HOSIERY EXP...AL5.80006.05005.60006.0500+10.00259,334
BHARAT FORGEAL624.2000669.9000624.2000661.4000+5.143,467,849
BHARAT WIRE ROPESAL59.000061.950057.600061.9500+5.0025,267
BIRLA CORPORATIONAL961.00001029.8500952.75001014.2500+6.41164,340
BLISS GVS PHARMAAL68.700074.400068.700072.2000+5.56101,881
B L KASHYAP AND SONSAL21.000021.500020.750021.3500+0.9565,725
BPL.NS  
BPLAL64.650065.650063.650065.6500+4.96101,268
BRFL.NS  
BOMBAY RAYON FASHION...AL5.65005.90005.65005.8500+2.6346,109
FirstPrev[1]2345678NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Hindustanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Hindustanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Hindustanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Hindustanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.