Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
06-07-2020
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
3M INDIAAL18631.000019100.050018466.950018962.6500+2.834,528
AAVAS FINANCIERSAL1353.40001380.50001342.10001368.1500+1.8063,822
AEGIS LOGISAL174.7000191.4000174.6500188.4000+8.811,890,624
AIRANAL12.600013.200012.500012.9500+2.7855,447
AJMERA REALTY AND IN...AL84.000086.950082.000085.4000+2.5894,592
ALLSEC TECHNOLOGIESAL188.6500191.3000184.1000189.6500+4.094,755
ARVINDAL32.850034.200032.850033.6000+2.911,622,070
ARVIND SMARTSPACESAL76.450091.100076.250088.6000+16.66713,357
ASAHI INDIA GLASSAL174.3500178.4500174.0000176.9500+1.6432,188
ASAHI SONGWON COLORSAL148.1000153.0000146.0500150.3000+1.5222,105
AVADH SUGAR & ENERGYAL188.6500197.3000188.3000193.8500+3.14216,250
AXIS NIFTY ETFAL1128.12001198.00001118.21001171.0000+3.80287
BAJAJ FINSERVAL6217.00006321.00006161.00006285.0000+2.211,220,298
BAJAJ HOLDINGS AND I...AL2565.00002669.95002565.00002654.4500+4.2498,296
BAJAJ FINANCEAL2970.00003134.65002955.00003108.8000+6.0511,437,600
BATA INDIAAL1309.00001349.00001307.85001335.4000+2.831,893,450
BHARAT GEARSAL43.450044.900043.000044.1500+1.6117,269
ADITYA BRL SN LF NIF...AL114.1700119.2500114.0500117.4900+3.201,423
CHAMBAL FERTILISERS ...AL149.2000156.9000149.2000153.6000+4.773,588,314
CHOLAMANDALAM FINANC...AL304.8000312.4000304.8000311.5000+3.6641,148
DBL.NS  
DILIP BUILDCONAL283.9000297.0000281.4000293.0000+4.14692,251
DB REALTYAL7.00007.20006.85007.0500+1.44338,581
DCW.NS  
DCWAL13.050013.650013.050013.1500+1.15618,200
DEEPAK NITRITEAL486.0000524.0000481.0000516.0500+7.751,904,514
DELTA CORPAL91.050095.200090.000094.8000+4.523,084,626
AVENUE SUPERMARTSAL2296.00002355.00002296.00002323.0000+1.43408,632
DOLLAR INDUSTRIESAL129.9000137.0000129.9000134.6500+3.98172,570
ERIS.NS  
ERIS LIFESCIENCESAL452.8000465.0000441.7000455.3500+1.77279,085
EXPLEO SOLUTIONSAL268.1000280.0000268.1000276.1500+2.138,089
FINE ORGANIC INDUSTR...AL1895.00001927.95001875.00001915.1000+1.7346,786
FSL.NS  
FIRSTSOURCE SOLUTION...AL37.000038.850036.800038.2500+4.084,161,289
GREAT EASTERN SHIPPI...AL215.0000219.0000211.8000217.5000+2.21182,892
GLOBAL OFFSHORE SERV...AL5.45005.65005.45005.6500-0.88761
GLOBUS SPIRITSAL125.6000132.8000125.6000132.8000+4.98155,876
GNFC.NS  
GUJARAT NARMADA VALL...AL158.0000160.9000156.6000158.3000+2.59922,519
GODREJ AGROVETAL435.1500498.0000433.4000485.6000+11.981,122,824
GOODLUCK INDIAAL39.250044.100039.100042.6000+8.54196,611
GRINDWELL NORTONAL489.4500504.0000487.0000499.0500+2.4719,528
GSFC.NS  
GUJARAT STATE FERTIL...AL56.000056.900055.650056.3500+3.681,495,599
HARRISONS MALAYALAMAL75.900079.500073.600076.8500+4.56225,506
HAVELLS INDIAAL580.2000589.0000578.7500582.9000+0.491,283,208
HBL POWER SYSTEMSAL16.950017.250016.600017.0500+6.901,868,643
HINDALCO INDUSTRIESAL147.8000155.1500147.1000154.3500+5.4324,254,510
HINDUSTAN COMPOSITSAL153.2500181.7000153.2000169.2500+9.4446,866
HMT.NS  
HMTAL14.500015.450014.500015.3500+3.378,533
HT MEDIAAL12.750013.600012.750013.2000+0.3857,340
ICICI PRUDENTIAL MID...AL58.000058.700058.000058.4700+1.491,648
ICIN.NS  
ICICI PRUDENTIAL NV2...AL53.000054.990052.000053.8600+2.186,773
IDFC NIFTY ETFAL109.7000109.9900107.0100109.9900+0.26737
IRB INVIT FUND UNTAL39.760041.250039.760041.0900+3.35442,500
FirstPrev[1]23NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Hindustanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Hindustanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Hindustanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Hindustanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.