Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
16-05-2022
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
A2Z INFRA ENGINEERIN...AL10.900011.290010.460011.2900+4.93130,521
AADI INDUSTRIES TAL7.01007.40006.71007.2800+3.1219,849
AARNAV FASHIONSAL53.400053.550045.000053.5500+9.9670,731
ADANI ENTERPRISESAL2099.00002150.00002058.10002107.0500+2.53115,726
ADANI TOTAL GASAL2351.00002424.00002313.10002384.5000+0.3624,047
ADOR FONTECH BAL68.350071.350068.350070.3000+0.3619,847
ADOR WELDINGAL620.4000643.8500615.1500624.7500+3.41152
ADROIT INFOTECHAL10.000011.030010.000011.0300+4.853,432
ADSL.BO  
ALLIED DIGITAL SERVI...AL125.0000129.8000120.4000126.5500+6.8430,604
AEGIS LOGISAL192.6500196.2000191.0000194.4000+2.4017,927
AFFORDABLE ROBOTIC &...AL141.0000143.0000141.0000143.0000+1.422,400
AIML.BO  
ALLIANCE INTEGRATED ...AL32.200033.600030.450033.3500+4.06105,327
AJCON GLOBAL SERVICE...AL35.000039.950033.050039.9500+4.17658
ALBERT DAVIDAL524.0500530.0000518.9500529.0000+1.43920
ALOK INDUSTRIESAL22.500023.050022.350022.8000+2.471,403,346
ALPA.BO  
ALPA LABORATORIES TAL66.250067.700065.550067.2000+1.202,315
AMFORGE INDUSTRIES TAL5.79006.21005.61006.2100+7.813,962
AMI ORGANICSAL961.8000997.9000926.1500981.5000+4.5426,224
ANDHRA CEMENTSAL8.70008.77008.70008.7700+4.9015,802
ANG.BO  
ANG LIFESCIENCES IND...AL219.3000228.0000211.1000221.5500+2.033,038
ANSAL PROPERTIES AND...AL14.200014.900013.700014.8000+4.2312,777
ANUP.BO  
THE ANUP ENGINEERINGAL795.0500834.8500786.0000816.3500+3.13562
APOLLO PIPESAL484.9000505.5000480.2500501.6500+4.5812,890
APOLLO TRICOAT TUBESAL848.0000860.0000830.7000855.2000+2.9544,196
AAREY DRUGS & PHARMA...AL39.400043.000038.800040.9500+9.2051,528
ARFIN INDIA DTAL184.0000193.3500174.9500193.3500+5.003,715
ARNOLD HOLDINGS BAL10.800011.700010.800011.5500+6.9415,963
ARSHIYAAL21.700022.550021.300022.2000+5.7138,644
ARSS INFRASTRUCTURE ...AL24.950026.200024.400026.1500+5.879,943
ASAHI INDIA GLASSAL403.5500414.5000399.2500411.7000+1.7412,842
ASL.BO  
ARIHANT SUPERSTRUCTU...AL129.4500133.7000129.4000131.6000+1.9829,683
ASTEC LIFESCIENCESAL1708.70001890.00001671.40001837.0000+9.9712,871
ATLANTAAL15.000016.000015.000015.5000+2.652,959
AU SMALL FINANCE BAN...AL1297.65001321.55001288.50001305.2500+0.7530,179
AUTOMOTIVE AXLESAL1429.00001460.15001420.65001448.1500+2.47253
AUTOLINE INDUSTRIESAL57.000059.250055.500058.3000+3.283,429
AVANTEL BAL1145.00001148.10001050.15001146.8000+4.888,318
AVT NATURAL PRODUCTSAL99.9000101.900094.0500100.7500+8.3315,472
AXEL POLYMERS TAL39.900040.500039.900040.5000+1.5034
BABA.BO  
BABA ARTS BAL18.000019.000017.850018.8500+8.027,006
BAJAJ HINDUSTHAN SUG...AL14.850015.200014.500015.1500+4.481,966,673
BAID LEASING AND FIN...AL37.100040.500037.100040.0000+2.705,705
BALMER LAWRIE AND COAL112.2000115.0000112.2000114.7500+2.4110,983
BALRAMPUR CHINI MILL...AL400.0000414.0000392.8000411.2000+4.78177,416
BAMPSL SECURITIES TAL7.00007.03006.70007.0100+1.7418,008
BANNARI AMMAN SPINNI...AL66.750069.200066.400068.1500+1.118,098
BANNARI AMMAN SUGARSAL2401.20002479.95002398.10002465.9000+3.3139
BANSWARA SYNTEXAL220.9000228.1500213.4500225.0000+2.251,151
BARTRONICS INDIA BAL4.75004.78004.75004.7800+4.824,255
BASANT AGRO TECH IND...AL21.400023.900020.250023.4000+11.69345,047





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Hindustanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Hindustanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Hindustanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Hindustanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.