Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
02-06-2020
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
3I INFOTECH BAL1.68001.74001.65001.7100+3.012,819,391
7TEC.BO  
SAVEN TECHNOLOGIES BAL11.970012.870011.700012.2500+6.064,624
ABML.BO  
ADITYA BIRLA MONEY BAL23.600026.950023.600026.6500+6.3927,738
ACGL.BO  
AUTOMOBILE CORPORATI...AL327.4500335.0000318.2000330.3500+3.51942
ADANI PORTS AND SPEC...AL332.0000341.8500327.5000340.1000+3.22126,376
ADANI TRANSMISSIONAL183.7500189.4000182.5500187.1500+3.74283,805
AGARWAL INDUSTRIAL C...AL52.050053.800052.050052.4500+0.672,064
ALEMBICAL53.950055.250053.150054.8500+1.9566,689
ALKEM LABORATORIESAL2294.90002412.00002290.15002400.8000+5.235,099
AVONMORE CAPITAL & M...AL8.10008.69008.10008.5000+4.942,394
APL APOLLO TUBESAL1559.10001595.20001524.30001566.9000+0.761,356
AAREY DRUGS AND PHAR...AL18.000018.300017.650018.2500+1.6729,512
ARIHANT CAPITAL MARK...AL31.700035.000031.600034.3500+7.342,335
ARTSON ENGINEERING TAL23.050024.750023.050024.0500+0.636,113
ASHOKA BUILDCONAL52.100054.200052.100053.7000+3.5746,537
ASHOK LEYLANDAL46.750048.150045.400047.7000+2.692,571,142
ASL.BO  
ARIHANT SUPERSTRUCTU...AL17.400017.750017.400017.7500+4.72120
BALAJI TELEFILMSAL62.000067.500061.000062.1000+1.146,021
BALASORE ALLOYS BAL9.50009.97009.45009.9700+4.9533,467
BALKRISHNA INDUSTRIE...AL1146.30001166.10001124.85001154.1000+0.6929,915
BAMBINO AGRO INDUSTR...AL119.5000124.4500119.5000121.9500-1.184,757
BASF.BO  
BASF INDIAAL1119.20001218.00001110.05001177.2000+6.6910,265
BF INVESTMENTAL239.0000241.2500236.4500240.1500+1.07966
BIRLA PRECISION TECH...AL5.02005.27005.02005.2300+4.1841,503
BLISS GVS PHARMAAL94.4000102.900094.400096.6500+2.38128,026
BLUE CHIP TEX INDUST...AL79.550094.250079.550090.7000+13.383,968
BODAL CHEMICALSAL44.650053.300044.400051.3500+15.52461,298
BOI.BO  
BANK OF INDIAAL35.000035.400034.200035.2500+2.03837,826
BPL.BO  
BPLAL14.920015.660014.920015.6600+4.9616,836
CENTURY ENKAAL133.0000148.4000132.5000143.6000+9.1218,024
CENTURY PLYBOARDS (I...AL105.1500109.5000105.1500107.0500+0.9038,457
CHEVIOT BAL564.5000579.9000556.0000575.8500+2.762,784
CRISILAL1415.00001462.00001414.65001445.9500+2.41807
CTL.BO  
CAPITAL TRADE LINKS ...AL3.30003.60003.30003.5600+2.307,036
CYIENTAL206.0000213.1500206.0000211.7500+4.7549,590
DAI ICHI KARKARIA BAL178.2500206.3000178.2500206.3000+10.008,939
DBL.BO  
DILIP BUILDCONAL280.0000290.0000277.5000285.8500+3.3424,811
DCM SHRIRAM INDUSTRI...AL108.2000113.0000108.2000110.0000+0.2737,710
DECCAN GOLD MINES BAL15.550016.100015.250015.8500+1.2821,280
D&H INDIA BAL12.990014.880012.810014.2500+10.049,814
DHP INDIA BAL331.9500340.0000330.0000332.2500+0.97670
AVENUE SUPERMARTSAL2315.00002390.00002291.00002381.1500+3.3128,735
DONEAR INDUSTRIES BAL25.750026.250025.250026.1000+3.371,265
DR. AGARWALS EYE HOS...AL218.0000239.8000206.9000225.0000+2.27181
DUROPLY INDUSTRIESAL28.000031.900026.000030.6000+13.332,648
EIH ASSOCIATED HOTEL...AL240.0000244.8000230.4000241.5500-2.361,433
ELGI EQUIPMENTSAL137.0500146.6000136.9500145.3000+6.252,271
EVEREST ORGANICS BAL85.350094.300085.350093.1500+6.276,280
FRONTIER SPRINGS BAL212.2500216.0000204.1500214.9500+3.643,661
GABRIEL INDIAAL77.700081.000077.700080.5500+4.149,318
FirstPrev[1]23NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Hindustanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Hindustanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Hindustanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Hindustanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.