Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
24-06-2019
Sinyal Seç
Sinyaller - Hisse Senedi Tarayıcı
Sembol Ascending
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
Hacim 
AARVEE DENIMS AND EX...AL20.000021.700019.800021.7000+1.17503
ABAN OFFSHOREAL34.000037.200034.000037.2000+4.9423,762
AGARWAL INDUSTRIAL C...AL119.0000121.1500118.8500120.6500+9.532,565
AGRO TECH FOODSAL500.0000502.9000498.0000502.9000+1.04266
ALEMBIC PHARMACEUTIC...AL476.3500514.1500474.0000505.3500+6.197,255
ALICON CASTALLOYAL561.6500570.0000561.6500569.9500+1.2367
ANSAL PROPERTIES AND...AL4.82005.08004.82005.0800+4.965,033
ANUP.BO  
THE ANUP ENGINEERINGAL463.0000475.0000455.1000474.2500+1.99450
APCL.BO  
ANJANI PORTLAND CEME...AL161.0000170.0000156.0000162.0000-2.202,891
ASAL.BO  
AUTOMOTIVE STAMPINGS...AL45.000045.900042.100045.9000+6.74104
ASSAM CO INDIAAL1.27001.33001.23001.2800+0.7930,556
ATLANTAAL8.81009.61008.81009.5800+4.475,906
AXISCADES ENGINEERIN...AL61.700064.900059.550063.7500+4.0029,193
BALKRISHNA PAPER MIL...AL28.000030.600028.000029.7500+5.312,389
BANARAS BEADSAL42.000044.800042.000043.4000+4.58513
BATLIBOI TAL13.200013.800013.200013.8000+4.15300
BEPL.BO  
BHANSALI ENGINEERING...AL61.000064.350060.950062.6000+3.7361,484
BUTTERFLY GANDHIMATH...AL160.0000164.0000158.8000162.9500+3.30477
BHARAT RASAYANAL3950.05004145.00003950.00004103.5500+5.14161
BI.BO  
BILCARE BAL20.150021.800020.150021.8000+4.811,688
BIMETAL BEARINGSAL415.0000447.7000415.0000427.8000+1.88127
BINNY TAL108.5000111.0000108.5000111.0000+0.91126
BODHTREE CONSULTING ...AL34.500037.500034.500036.6500+5.4737,162
BRFL.BO  
BOMBAY RAYON FASHION...AL6.65007.00006.65006.7000+0.30583
B S E L INFRASTRUCTU...AL1.51001.59001.51001.5900+3.922,967
CAMSON BIO TECHNOLOG...AL7.21007.57007.21007.5700+4.9917,305
C AND C CONSTRUCTION...AL5.19005.73005.19005.7200+4.763,811
CENTURY EXTRUSIONS TAL3.62004.15003.62004.0100-0.2515,449
IGARASHI MOTORS INDI...AL181.0000216.0000181.0000202.2500+10.8846,845
CHEMBOND CHEMICALS BAL278.0000280.0000270.0000279.4500+2.44198
COMPUAGE INFOCOMAL12.800013.400012.400012.9800+1.4125,377
COMPUCOM SOFTWAREAL9.00009.44009.00009.3500+3.665,060
CONART ENGINEERS BAL28.100030.050028.100029.7000+1.19601
COSCO INDIA TAL119.0000123.5000110.4000123.5000+7.86776
DAIKAFFIL CHEMICALS ...AL29.900032.300028.000032.0000+16.793,802
DCM.BO  
DCMAL31.000032.800030.500032.8000+5.131,180
D&H INDIA BAL19.800019.800019.800019.8000+10.0020
D LINK INDIAAL79.850088.900079.850087.1000+10.1124,058
AVENUE SUPERMARTSAL1326.50001338.40001313.65001329.7500+0.6716,202
DOLAT INVESTMENTS BAL38.000040.050038.000040.0500+4.98142,178
DYNEMIC PRODUCTS TAL121.5500127.0000121.5000122.2000+2.9916,846
EMPIRE INDUSTRIES BAL728.0000775.9000722.0000745.0000+2.43325
ESCORTSAL550.0000565.0000548.9500551.5000+0.18107,896
FACOR ALLOYS TAL1.35001.47001.32001.4600+14.0669,697
FEDERAL MOGUL GOETZE...AL520.0000549.7000520.0000524.7500+0.821,693
FUTURE LIFESTYLE FAS...AL448.5000467.0000448.1500466.1500+3.661,738
GOCL CORPORATIONAL265.0000275.0000265.0000272.0000+0.0744
GODAVARI DRUGS BAL22.300023.200022.000022.7500+2.48392
GODREJ CONSUMER PROD...AL670.0000677.0000668.0000674.2000+0.70534,810
GOODLUCK INDIAAL64.100065.400063.100064.9500+0.7011,472
FirstPrev[1]23NextLast





Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Hindustanbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Hindustanbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Hindustanbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Hindustanbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.